Ubytování v hotelu Babská

Hotel Babská nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích s možností přistýlky o celkové kapacitě hotelu 52 lůžek ve 2 až 4 lůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením s WC, sprchovacím koutem a umyvadlem, součástí vybavení je TV. K pokojům PLUS náleží také balkón jež nabízí krásný výhled na okolní přírodu.

Ubytování v pokojích Standard

Dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje moderního typu. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, je vybaven televizorem. K dispozici je wifi připojení k internetu zdarma.


Ubytování v pokojích Standard

Dvoulůžkový pokoj

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích Standard PLUS

Příjemné dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, každý pokoj je vybaven televizorem a oproti pokojům STANDARD k pokoji náleží také balkón. K dispozici je wifi připojení k internetu zdarma.


Dvoulůžkový pokoj Standard PLUS

Pokoj Standard

Ubytování v apartmánech

Hotel Babská nabízí k ubytování také 2 apartmá.
Apartmá A1 - Jednopokojové apartmá se dvěmi lůžky a dvěmi přistýlkami. Apartmá A1 disponuje balkónem, TV, lednicí, šatnou, vanou a WC. K dispozici také wifi připojení na internet.
Apartmá A2 - Dvoupokojový 4 lůžkový apartmán s balkónem a možností až 4 přistýlek. Apartmán A2 disponuje TV, lednicí, šatnou, vanou a WC.


Rodinné apartmá

Apartmá

Domeček Babská

K hotelu také náleží samostatný domeček pro 4 až 5 osob, domeček má dvě ložnice a je celoročně obyvatelný. Vytápění je zajištěno akumulačními kamny. V domečku je k dispozici vlastní soc. zařízení, kuchyňka s vybavením, obývací místnost, terasa, TV + Sat.


Domeček Babská

Domeček